FAQ

Częste pytania i odpowiedzi.

Jak działa Portfel?

Portfel to miejsce, w którym zdeponujesz swoje środki na poczet wszystkich transakcji w sklepie. Jest to tzw. Pre-Paid. Zarówno Bilety na licytacje, jak i same Beat’y można nabyć za sprawą dwóch kliknięć. Płatności za pomocą Portfela są jedyną bramką płatniczą w tym sklepie.

Jak doładować Portfel?

Saldo Portfela można doładować w zakładce MOJE KONTO lub poprzez kliknięcie w ikonkę portfela w menu strony. Aby wpłacić środki na swoje konto mamy do dyspozycji szybką bramkę płatniczą, obsługującą wszystkie polskie banki i BLIK. Wypłata środków z Portfela nie jest możliwa.

Jak przystąpić do aukcji beat’u?

Aby przystąpić do aukcji trzeba być zalogowanym na stronie. Aktualnie trwająca aukcja znajduje się w zakładce AUKCJA DNIA. Przystąpienie do aukcji wymaga zakupu biletu, którego koszt wynosi 1zł. Jest to jednorazowa opłata wejściowa, obowiązująca do końca trwania danej aukcji. Zakup biletu powoduje obciążenie salda Portfela o 1zł.

Co w przypadku wygranej aukcji?

Zwycięzca aukcji otrzymuje email z potwierdzeniem. Wszystkie potrzebne informacje znajdą się również na stronie MOJE KONTO, w zakładce ZAMÓWIENIA. Z tego miejsca można również dokonać opłaty za wygrany beat, przy wykorzystaniu środków z Portfela. Aby zapłacić za Beat, saldo Portfela musi być uzupełnione o odpowiednią kwotę.

Jak długo trwają aukcje beatów?

Aukcje beatów na tej stronie trwają 24 godziny od momentu publikacji każdej z nich. To oznacza, że masz 24 godziny na złożenie oferty na wybrany beat.

Czy mogę zmienić swoją ofertę po jej złożeniu na aukcji?

Tak, można zmieniać swoją ofertę na aukcji, podbijając ją w trakcie trwania aukcji. Ostateczna oferta zostanie ustalona po zakończeniu aukcji, kiedy oferujący najwyższą kwotę wygrywa aukcję. Podbijanie oferty nie obciąża salda portfela po raz kolejny. Minimalna kwota podbicia to 2zł.

Jaka licencja na korzystanie z beatów?

Jedyna dostępna licencja dla beatów w tym sklepie jest wyłączna [Exclusive]. Oznacza to, że po zakupie beatu, jesteś jedyną osobą, która ma prawo używać go w swoich projektach muzycznych.

Co otrzymuję po zakupie beatu?

Po zakupie beatu otrzymasz wszystkie pliki wav , które stanowią pełen utwór muzyczny. Oprócz tego, otrzymasz również oddzielne ścieżki instrumentalne (trackouts) każdego beatu, co daje Ci pełną kontrolę nad produkcją i miksowaniem.

Czy jest możliwość zwrotu zakupionych beatów?

Ze względu na wyłączną naturę licencji, zakupione beaty nie podlegają zwrotowi. Proszę o dokładne rozważenie wyboru przed przystąpieniem do aukcji.